Kinowe hity do obejrzenia w marcu na platformach streamingowych!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Kinowe hity do obejrzenia w marcu na platformach streamingowych!
Kino

Netflix i HBO opublikowało listę planowanych premier na najbliższy miesiąc. Na małym ekranie pojawią się popularne produkcje filmowe.

“Spider-Man: Daleko od domu”

2 marca na Netflixie pojawi się druga część przygód jednego z najbardziej lubianych superbohaterów universum Marvela. Nastolatek wyruszy w podróż po Europie, jednak szkolną wycieczkę przerwie atak nowego złoczyńcy zagrażającego bezpieczeństwu całego świata. W filmie z 2019 roku występują Tom Holland, Zendaya, Jake Gyllenhaal oraz Marisa Tomei.

TYLKOHITY – Spider-Man: Daleko od domu – zwiastun

“Hobbit” i “Władca Pierścieni”

Z początkiem miesiąca na platformie HBO zostaną udostępnione wszystkie części filmów nakręconych n podstawie literatury J.R.R. Tolkiena. Łącznie fani kina fantasy będą mieli do obejrzenia aż 6 produkcji.

forumfilmpoland – Hobbit: Niezwykła podróż – zwiastun PL

“Sala samobójców: Hejter”

Wśród marcowych premier nie zabraknie również polskich produkcji. Platforma Netflix wykupiła licencję na dystrybucję jednego z najgłośniejszych krajowych tytułów ostatnich lat. Doceniana za granicą druga część opowieści o wpływie technologii na codzienne życie, tym razem opowiada o sile internetowej przemocy. W rolach głównych występują Maciej Musiałowski, Agata Kulesza, Maciej Stuhr oraz Vanessa Aleksander.

KinoSwiatPL – SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER – oficjalny zwiastun filmu

Fot. Vlada Karpovich/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*